Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

27 lipca 2018

Szkolnastrona Roku 2018 na start!

361

Strona internetowa placówki to bardzo ważne narzędzie w komunikacji z rodzicem, dlatego Życie w Szkole objęło patronatem Konkurs Szkolnastrona Roku 2018.

Konkurs Szkolnastrona Roku to coroczny plebiscyt organizowany dla wszystkich placówek prowadzących swoje strony w systemie Szkolnastrona.pl
Misją firmy jest wsparcie placówek oświatowych w kreowaniu pozytywnego wizerunku w Internecie. Konkurs Szkolnastrona Roku jest okazją do obiektywnej oceny i wyróżnienia najlepiej zarządzanych stron internetowych w całym systemie.
Ideą konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie administrowania stroną placówki oświatowej, działań informacyjnych i sprawnej komunikacji na linii szkoła – uczeń - rodzic.
Najlepsze w Polsce strony internetowe placówek są oceniane pod względem aktualności informacji, sposobu i czytelności przekazu, estetyki, pomysłowości, kreatywności czy wykorzystania narzędzi interaktywnych.
Finał tegorocznej edycji zaplanowany jest na 15 grudnia 2018. Wtedy opublikowana zostanie lista laureatów.
Uczestnicy będą walczyć o nagrody w 3 głównych kategoriach:

  1. Złota, Srebrna i Brązowa Szkolnastrona Roku
  2. Debiut Roku
  3. Administrator Roku

W ramach konkursu uruchomiony zostanie plebiscyt internautów i możliwość oddania głosu SMS na wybraną placówkę. Szkoła z największa liczbą głosów zdobywa tytuł w specjalnej kategorii Nagroda Internautów.

Zapraszamy na oficjalną stronę konkursu www.konkurs.szkolnastrona.pl

Przeczytaj więcej o ORGANIZATORZE.

Przypisy